خرید و فروش اکانت کلش اف کلنز واکانت کلش رویال و اکانت پابجی

خرید و فروش اکانت کلش آف کلنز

خرید و فروش اکانت کلش آف کلنز
خرید و فروش اکانت کلش آف کلنز

اعتماد طرفین اولین شرط برای خرید و فروش اکانت بازی های آنلاین است ولی در معاملات شخصی که به صورت مجازی انجام میشود این اعتماد حاصل نمیشود .

بنابراین باید یک مجموعه یا شرکت یا سازمانی یا سایتی باشد که به عنوان واسطه میان خریدار و فروشنده عمل کند و اکانت را ازفروشنده ی اکانت تحویل بگیرد و مبلغ را از خریدار اکانت .

به همین جهت به شما یک سایتی را معرفی میکنیم که بزرگترین فروشگاه بازی های آنلاین است و با سابقه بالای خود ، معتبرترین سایت خرید و فروش اکانت کلش اف کلنز و سایر اکانت ها است . این وبسایت به درگاه امن زرین پال متصل است و برای پرداخت های خود به راحتی میتوانید وارد فروشگاه شده و اکانت مورد نظر خود را خریداری کنید . میتوانید برای ورود به سایت از ادرس novinclash.ir استفاده کنید یا در گوگل با سرچ کلمه نوین کلش وارد اولین لینک شوید.

خرید اکانت کلش نوین کلش به سادگی و به راحتی انجام میشود ؛ اکانت هایی که فروشندگان مختلف در وبسایت آگهی میکنند در سایت ، کانال تلگرام و پیج اینستاگرام منتشر میشوند و شما با دنبال کردن یکی ازاین موارد میتوانید اکانت های جدید را ببینید و با زدن لینک خرید وارد سایت شده وبه صورت آنلاین آن را خریداری کنید .

بعد از خرید پشتیبانان سایت با شما تماس گرفته و اکانت مورد نظرتون رو به شما تحویل میدهند. از نظر تست سلامت اکانت شما به مدت 24 ساعت اکانت را تست کرده تا کاملا مطمن شوید اکانت سالم است ، بعد از تایید توسط شما مبلغ واریزی فروشنده اکانت توسط سایت نوین کلش پرداخت میشود .

فروش اکانت کلش نوین کلش نیز بسیار ساده است و به راحتی میتوانید با ثبت آگهی در سایت اکانت خود را به قیمت مناسب و دلخواه خودتون به فروش برسانید . قیمت گذاری و تخمین قیمت اکانت کلش آف کلنز نیز توسط پشتیبانان سایت در تلگرام انجام میشود .

عوامل موثر در قیمت اکانت کلش اف کلنز

سطح اکانت کلش ( level )

تاون هال ( تالار شهر ) اکانت که عمدتا تاون هال های 8 به بالا تا تاون هال 14 به فروش میرسند .

سطح هیروها یا قهرمانان شامل کینگ بربر ، آرچر کوئین ؛ گرند واردن و شاهزاده سلطنتی

سطح نیروهای حمله نظیر بولر ، دراگون ، الکترودراگ و …

سطح ابزارهای دفاعی نظیر دیوارها ، برج کماندار ، برج جهنمی ، توپخانه عقاب و …

سوپرسل آیدی شده یا نشده ی اکانت

تعداد جم لازم برای تغییرنام اکانت

تعداد جم موجود در اکانت

با توجه به موارد بالا میتوانید در کانال کلش نوین کلش قیمت اکانت های مختلف را ببینید . برای یافتن کانال نوین کلش از آیدی novinclash@ استفاده کنید .

خرید اکانت کلش از نظر اقتصادی باصرفه هست یا بازی کردن آن ؟

این سوال برای خیلی از کاربرانی که در خرید و فروش اکانت کلش کار میکنند پیش میاید . در پاسخ به این سوال باید ببینید که یک اکانت برای رسیدن به تاون هال 14 با سطح نیروها و دفاعی های مکسل حداقل 3 سال زمان لازم است .

همان اکانت رو میتونید با قیمت مناسب از سایت پیدا کنید و وقتی هم از بازی خسته شدید بازهم همان اکانت را حتی به قیمت بالاتر بفروشید .پس قطعا خرید و فروش کلش از نظر اقتصادی باصرفه تر از بازی کردن آن است .

خرید اکانت کلش رویال نوین کلش

کلش رویال نیز مانند بازی کلش آف کلنز محبوب است و اکانت های آن به قیمت های مختلف حتی تا 2 یا 3 میلیون به فروش میرسند . بعد از ورود به وبسایت نوین کلش میتوانید از منوی بالای سایت از دسته بندی اکانت ها ، اکانت های کلش رویال را انتخاب کنید یا در صفحه اول سایت بر روی بنر خرید اکانت کلش رویال کلیک کنید .

نوین کلش قطعا یک مرکز خرید و فروش اکانت کلش در ایران میباشد که تمامی بازی ها اعم از کلش اف کلنز ، کلش رویال ، براول استارز ، پابجی موبایل و کالاف دیوتی موبایل را پشتیبانی میکند و اکانت های این 5تا بازی در سایت خرید و فروش میشوند .

فروش اکانت کلش رویال نوین کلش نیز به سادگی ثبت آگهی کلش اف کلنز است . شما با ورود به صفحه ثبت آگهی اکانت کلش رویال فرم مخصوص آن را پر کرده و اطلاعات اکانت را وارد میکنید و بعد از تایید مدیر در سایت و کانال و پیج اینستاگرام کلش اف کلنز منتشر میشود .

خرید اکانت پابجی موبایل نوین کلش

پابجی موبایل ( pubg mobile) نیز در سبک شوتر و اکشن میباشد که تفاوت زیادی با بازی های سوپرسل دارد . بازی پابجی موبایل و کالاف دیوتی موبایل با وجود تفاوت هایی در یک دسته قرار میگیرند .

خرید اکانت پابجی موبایل نوین کلش نیز به سادگی در اختیار شماست و از میان اکانت های مختلف اکانت موردنظرتون را خریداری کنید . خرید و فروش اکانت پابجی موبایل از خدمات دیگر سایت نوین کلش است و به سادگی میتوانید با امنیت کامل اکانت های پابجی را معامله کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.